Upečte si: Domácí minipizza!

31.03.2020 17:59

Máte chuť na něco dobrého? Zkuste si doma udělat výborné minipizzy, jejich příprava je rychlá a snadná!

 

 

Co budeme potřebovat:

  • listové těsto

  • šunku

  • mozzarela

  • loupaná rajčata v plechovce (nebo kečup)

  • oregano, sůl, pepř

  • cokoliv, co máte na pizze rádi (kukuřice, cibule, sýr na posypání, olivy,...)

  • menší misku (na vykrajování tvaru)

 

Postup:

Předehřejeme si troubu na 180°. Mezitím si rozválíme dostatečně tenké těsto na pizzu. Připravenou mističku položíme otvorem na těsto a silně na ni zatlačíme, tak aby se nám vykrojil z těsta kulatý tvar. (Popřípadě si dopomůžeme příborovým nožem). Kečup nebo loupaná rajčata osolíme, opepříme a přidáme do nich špetku oregána – pizza pak bude krásně vonět! Připravenou směsí potřeme vykrojená kolečka z listového těsta. Dál už se fantazii meze nekladou a na pizzu si můžeme přidat, cokoliv co máme rádi!

Připravenou minipizzu dejte péct do trouby na 15-20 minut! Přejeme dobrou chuť!

 

 

 

Nezapomeňte nám dát vědět, jak se vám minipizzy povedly! Na emailovou adresu skolka-vyrobky@seznam.cz nám můžete posílat vyfocené vaše výtvory a my některé z nich vybereme a zveřejníme na naše stránky!