Vyrobte si: Čarodějnice!

30.04.2020 12:31

Dnešní den patří všem čarodějnicím! Pojďme si tedy zkusit jednu doma vyrobit! 

 
 
 
Co budeme potřebovat:
  • oranžová barvička (fialová, zelená)
  • brčko
  • černý papír 2x
  • fixky
  • lepidlo
 
Postup:
Barvičkou si namalujeme ruku a obtiskneme ji na papír. Necháme barvu na papíře zaschnout a mezitím si z černého papíru vystřihneme tvar trojúhleníku a kruhu, ze kterých pak vytvoříme klobouk. Druhý černý papír nastříháme na proužky a zarolujeme ho tak, aby se nám vešel do brčka, tím nám vznikne koště pro čarodějnici. Po zaschnutí barvičky nalepíme čarodějnici klobouk a košťátko, pomocí fixek domalujeme obličej a vlásky a máme hotovo! :)
 
 
 
 

Nezapomeňte nám zaslat, jak se vám čarodějnice povedla! Na emailovou adresu skolka-vyrobky@seznam.cz nám můžete posílat vyfocené vaše výtvory a my některé z nich vybereme a zveřejníme na naše stránky.

 

 

zdroj obrázku: pinterest